JA slide show

Startovní listina Telč 2014 ŽENY

Email Print

Startovní listina na závody žen v Telči pro rok 2014:

INFOMRACE K ZÁVODŮM V TELČI 2014

Email Print

Po roce nastal opět čas na přípravu a informace k "hasičskéme dni" v Telči.

Letošní, již XV. ročník se bude konat opět druhou sobotu v září - tzn. 13. září 2014.

Noční závody dětí a 4. kolo JOL na domácí půdě

Email Print

Počasí nám celý víkend celkem přálo a mokrý tak skončil jen ten, kdo se vymáchal v kádi a podobně :). V sobotu přijelo závodit 13 družstev starších žáků a 9 družstev mladších žáků. V neděli 33 družstev chlapů a 13 družstev žen.

3. kolo extraligy v Letohradu Kunčicích

Email Print

3. kolo extraligy konané 21.6. v Letohradu Kunčicích je za námi. Závodu se nečekaně účastnilo pouze 33 týmů mužů a 16 týmů žen (včetně týmů, které do extraligy nejsou započteny).

1. extraligový víkend Olšovec - Radíkov

Email Print

Další závodní víkend byl pro nás již "víkend extraligový". Sice se konaly oba dny i závody zařazené do JOL, ale tak nějak jsme se dohodly, že to riskneme a zkusíme "po roce" zase zabojovat na extralize. A co jsme si z toho víkendu dovezly je jedním slovem SPOKOJENOST.

Extraliga 2012

ex_banner

Jaký závod bych chtěl(a) vyhrát?

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 21